Moravský inzertní realitní server

reality Ostrava reality Zlín | reality Brno | reality Olomouc |

 

 

Reality ČR

::  reality Ostrava

::  reality Zlín

::  reality Brno

::  reality Olomouc

::  reality Pardubice

::  reality Vysočina

::  reality Hradec

::  reality Jižní Čechy

::  reality Stř. Čechy

::  reality Praha

::  reality Liberec

::  reality Ústí

::  reality Karlovy Vary

::  reality Plzeň

Doporučujeme

  Zahradni dřevěné chatky ss masivní dřevěnou konstrukcí.

  Pronájem bytů bez starostí? Zkuste Realhit!

  Aktuální nabídka práce Znojmo a okolí.

  Eurookna pro byty a bytová družstva.

  Veškeré reality Brno od realitní kanceláře Patreal s.r.o.

  Nejenom koupelnový nábytek nakoupíte na TOPkoupelny.cz

Výhodné reality Žilina

Potřebujete se v Praze přestěhovat? Využijte služby stěhování od firmy Stěhování Praha.

Reality Ružomberok

Zákonné pojištění vozidel

Informace

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění realitní server REALITY-KARLOVARSKO.cz, na kterém bude možno vyhledávat reality z celého Karlovarského kraje. Předpokládané spuštění tohoto serveru je v průběhu roku 2011. Než bude server zprovozněn, tak na hlavní stránce můžou realitní kanceláře zdarma prezentovat své vybrané reality.

Realitní zpravodaj

   
 

Máte strach o své bydlení? Pojištěte si ho proti nejčastějším rizikům!

31.05.2016 - Na území České republiky se nachází více než 1,5 milionu rodinných domů a 4,1 milionu bytů. Průzkumy renomované agentury ukázaly, že ztráty obydlí se bojí každý třetí Čech. Pokud do cílové skupiny patříte i vy, měli byste se na případná rizika připravit. Pomůže vám vhodně zvolené pojištění!

více zde

   
 

Přestěhujte se, pokud je vaše nové pracoviště hodně vzdálené

09.07.2015 - Když jste v mládí přemýšleli, jakou životní cestou se dáte a které z povolání bude pro vás to nejlepší a bude vás nejvíc bavit, možná jste si vybrali jedno z těch, ke kterým patří časté změny pracoviště, a s tím je nejčastěji spojováno i stěhování. Těmi, kterým se často změní místo vykonávané práce, jsou například sportovci, hlavně hokejisti, fotbalisti, dále vojáci, policisté, vědečtí a výzkumní pracovníci, nebo také kněží. Se změnou pracoviště, pokud se předpokládá na delší dobu, dochází často i ke změně bydliště, aby lidé nemuseli za svojí prací dojíždět na velké vzdálenosti.

více zde

   
 

Plzeňským studentům se byt pronajmout vyplatí

03.10.2013 - Začínající semestr znamená pro mnohé západočeské studenty základní problém: kam složit hlavu? Studentské bytečky jsou zajímavým trendem, při jejich šikovném využití nezapomenete na časy v něm strávené třeba do konce života. Zbytečné? Nedostupné? Předražené? Ve 21. století už rozhodně ne…

více zde

   
 

Kanceláře k pronájmu. Zahájení podnikání

27.03.2013 - Zahájení podnikání je důležitý úkon, který by měly doprovázat správná rozhodnutí a kroky. Kromě založení živnosti a nebo společnosti bude podnikatel potřebovat i kancelářské prostory pro svou práci a zejména pro přijímání a setkávání se s klienty. Ne vždy jsou vyhovující domácí podmínky a nebo staré nepraktické kanceláře. Zájemce o kancelářské prostory pro podnikání má na výběr z ready made kancelářských řešeních v rámci obchodních center - kancelářských budov.

více zde

   
 

Cena plynu - z čeho se skládá a kde se dá uspořit?

03.10.2012 - Ceny jednotlivých dodavatelů plynu se od sebe často poměrně dost výrazně liší. Mohlo by se zdát, že cenu plynu si určují samotní dodavatelé a záleží tedy pouze na nich, kolik budou koncoví zákazníci za zemní plyn platit. Není to ale tak jednoduché, jak by to mohlo vypadat. Výsledná cena plynu, kterou Vám účtuje Váš dodavatel se skládá z několika částí a je jedno, zda využíváte plyn od Pražské plynárenské nebo třeba EON plyn.

více zde

     
 

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

24.02.2011 - Potřebujete inspiraci k přestavbě nebo vybavení interiéru svého bytu či domu? Nebo nevíte jak doladit svou zahradu? Veškerou inspiraci najdete na níže uvedených webových projektech nejen o bydlení.

více zde

     
 

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

23.02.2011 - Výběr nového domu na klíč bude jedním z těžších nákupů. Právě domov nám nabízí bezpečné útočiště. Doma vychováváme své děti, žijeme, bavíme se. Každý z nás potřebuje místo, kde se bude cítit skutečně pohodlně. Místo, které nám nabídne skutečné teplo domova.

více zde

 

Hlavní nabídka

Reklama

 

Reklama

     

Další nabídka